اتاق فرار ارتش اجنه

اتاق فرار ارتش اجنه

تعداد نفرات :   4-12 نفر
حداقل سن :   16 سال
مدت زمان بازی :    140 دقیقه
مبلغ :    هر نفر 250,000 230,000 تومان
درصد سختی :
80%


اتاق فرار ارتش اجنه، یکی از اتاق فرارهای مجموعه رزیدنت اسکیپ ( Resident Escape ) در ژانر وحشت, روحی-جنی-تئاتر تعاملی و در منطقه تهران پارس شهر تهران واقع شده است.
اولین اتاق فرار بدون قفل که تمامی وسایل داخل بازی کاملا مکانیکی هستند.
فضای بازی به شدت بزرگه که به راحتی تیم‌های با نفرات بالا میتونن تشریف بیارن تیم‌رزیدنت‌همیشه سعی داشته بهترین اتاق فرار را بسازد .
در بازی ارتش اجنه شما شاهد یک‌شاهکار بزرگ که شامل تئاتر های خیلی خفن و ترس و‌هیجان بسیار زیاد میباشد را تجربه میکنید

در اغاز بشریت انسان ها و‌جنیان به خوبی و‌خوشی کنار هم زندگی میکردند. اما یک روز همه چیز عوض شد،شاهزاده جنیان توسط شاهزاده انسان ها به قتل رسید و باعث شد جنگ‌ عظیمی بین انسان ها و‌ اجنه رخ‌ دهد. جنیان که بسیار قوی تر از انسان ها بودند شروع به قتل عام کردند،نسل انسان ها رو به نابودی بود که یک دانشمند توانست با پیدا کردن ۴سنگ دروازه ای بسازد که مرز بین دنیای انسان ها و‌ جنیان را جدا کند وجلوی نابودی نسل بشر را بگیرد. هزاران سال گذشته و انسان ها در دنیای جسمانی و جنیان در دنیای روحانی زندگی میکنند اما کینه جنیان از انسان ها باعث شد تا در سال ۲۱۲۳ میلادی جنیان هر ۴ سنگ رو‌پیدا کنند و دروازه رو‌باز کنند و به دنیای انسان ها حمله کنند وبا تسخیر انسان ها ارتشی بسازند که به کمک آن قصر فرمانروایی خودشان را بسازند و سنگ ها را در قصر پنهان کردند. تقریبا همه انسان ها از بین رفته اند وتعداد کمی زنده مانده اند. تنها شانس نسل بشر شما ها هستید که با نفوذ به قصر فرمانروایی اجنه و پیدا کردن هر ۴ سنگ دروازه رو‌باز کنید و‌جنیان را به دنیای خودشان برگردانید و جلوی نابودی نسل بشریت را بگیرید.

مسیریابی تا اتاق فرار ارتش اجنه
شما میتوانید جایگاه اتاق فرار ارتش اجنه را روی نقشه مشاهده کنید و نزدیکترین مسیر را به این اتاق فرار پیدا کنید :)
برای مسیریابی از طریق گوگل مپ، روی نقشه کلیک کنید


شماره تماس رزرو و پشتیبانی :

09357606219 - 09357606219

آدرس :

تهران، تهران پارس خیابان صادقی خیابان اسلامی پور یا 146 غربی