اتاق فرار Evil Dead (مرده شیطانی)

اتاق فرار Evil Dead (مرده شیطانی)

تعداد نفرات :   5-15 نفر
حداقل سن :   16 سال
مدت زمان بازی :    100 دقیقه
مبلغ :    هر نفر 280,000 180,000 تومان
درصد سختی :
80%


اتاق فرار Evil Dead (مرده شیطانی)، یکی از اتاق فرارهای مجموعه رزیدنت اسکیپ ( Resident Escape ) در ژانر وحشت, شیطانی-تئاتر تعاملی و در شهر تهران واقع شده است.

هرمان مخوف ترین جادوگر سیاه سال ها با آخرین میراث اجدادیش یعنی سنگ یخ کیمیای روح یا همان جابه جا کردن جسم انسان ها را انجام میدهد و افراد زیادی را قربانی میکند.اجداد هرمان سال ها قبل سنگ یخ را از خدای شیاطین می‌دزدن و خدای شیاطین را در عالم مردگان حبس میکنند. هرمان با کیمیای روح سال ها جسم انسان پیر و جوان رو با هم عوض میکند تا اینکه به نفرین آخرین قربانی پسرش داتان کشته میشود. هرمان برای برگردوندن پسرش از عالم مردگان از اجنه کمک میخواد ،جنیان با همدستی خدای شیاطین قبول میکنند که با گرفتن سنگ یخ روح پسرش رو از عالم مردگان برگردونن اما اونها به جای روح پسر جادوگر خدای شیاطین را در کالبد داتان به این دنیا میفرستن تا انتقامش را از جادوگر سیاه بگیره. بعد از قتل عام های خدای شیاطین ،هرمان از شما که آخرین جادوگر های بازمانده هستید کمک میخواد تا به قصر هرمان بیاید و خدای شیاطین را نابود کنید.

مسیریابی تا اتاق فرار Evil Dead (مرده شیطانی)
شما میتوانید جایگاه اتاق فرار Evil Dead (مرده شیطانی) را روی نقشه مشاهده کنید و نزدیکترین مسیر را به این اتاق فرار پیدا کنید :)
برای مسیریابی از طریق گوگل مپ، روی نقشه کلیک کنید


شماره تماس رزرو و پشتیبانی :

۰۹۱۹۴۹۲۴۰۳۲ - ۰۹۱۹۴۹۲۴۰۳۲

آدرس :

تهران، خیابان مطهری بعد از تقاطع شریعتی ابتدای خیابان شهدای ناجا